Nowe inwestycje w Wilkszynie

2020-10-08

Nowe inwestycje w Wilkszynie

W Wilkszynie otwarto nowy plac zabaw dla dzieci. Ukończona jest także pętla autobusowa oraz parking. Mała miejscowość tuz za granicami Wrocławia w powiecie średzkim, w gminie Miękinia stale się rozwiana, poprawiając komfort życia mieszkańcom Wrocławskiej sypialni. 

Otwarcie nowego placu zabaw w Wilkszynie

Kilka dni temu tj.2 października wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn oraz radny Roman Gil w otoczeniu  najbardziej zainteresowanych ta inwestycja  czyli sporej grupki  dzieci, otworzyli nowy plac zabaw w Wilkszynie. - Mam nadzieję, że zamontowane na placu urządzenia, sprawią wam wiele radości – mówił włodarz  gminy.

To nie jedyna inwestycja w niewielkim Wilkszynie.  Oddana do użytkowania, jest również unowocześniona  pętla autobusowa wraz z parkingami dla samochodów oraz wyczyszczony zbiornikiem retencyjnym. W najbliższych dniach teren zostanie obsadzony zielenią miejska, które wykona lokalna firma z Wilkszyna. Dla mieszkańców Wilkszyna powstaje   przy pętli  wiata na rowery. Są osoby które dojeżdżają do pracy we Wrocławiu na rowerze, teraz w złą pogodę będą mogły zostawić rower i pojechać autobusem.

Ogłoszenia Wilkszyn

(Aby zamieścić ogłoszenie kliknij tutaj)

Wilkszyn się rozwija, rozwijaj się i Ty!! Jesteśmy portalem z Wrocławia. To potężna aglomeracja. Zamieszczaj darmowe ogłoszenia drobne z okolicy Wilkszyna. Sprzedawaj nieruchomosci z Wilkszyna i handluj samochodami na nasza-kasa.pl  - bezpłatne ogłoszenia lokalne. Zapraszamy do współpracy.

Do góry